הכנרת שלנו

משלוחי דגים טריים עד הבית

משלוחי דגים טריים עד הבית

גרים בצפון ומארחים את המשפחה המורחבת שלכם? חוגגים אירוע בבית ורוצים לפנק את האורחים במנות מעולות? זה הזמן לבשל להם ארוחת דגים בטעם נפלא! אם אתם אוהבים דגים ורוצים לפנק את האורחים שלכם בדגי מים מתוקים ואיכותיים במיוחד, יש לכם אפשרות להזמין משלוחי דגים טריים עד הבית!

את הזמנת המשלוח אתם מבצעים און ליין בחנות אינטרנטית מקצועית המופעלת על-ידי חברה ישראלית לשיווק דגי הכנרת. הדגים המגיעים אליכם במשלוח גדלים בימת הכנרת באופן טבעי וניזונים מהמזון הטבעי שלהם עד לרגע הדייג.

משלוחי דגים עד הבית של דגי הכנרת 

אין כמו ארוחת דגים טריים של דגי הכנרת! משלוחי דגים עד הבית יאפשרו לכם לארגן ארוחת דגים מושלמת לאורחים שלכם ביעילות ובנוחות ללא צורך בחיפוש הדגים בשווקים השונים. הדגים מגיעים אליכם לאחר שגדלו באופן טבעי בכנרת ללא אנטיביוטיקה וללא שבי של הדגים בבריכה מלאכותית.

הזמנת דגים טריים עד הבית בחנות און ליין

חנות האון ליין המקצועית ביותר להזמנת דגים טריים עד הבית היא חנות האון ליין – אושנגל 61! חנות האון ליין אושנגל 61 שייכת לחברת אושנגל 61 בע"מ אשר הקימה את חנות האון ליין במיוחד לתושבי הצפון המעוניינים להינות בדגים הנפלאים של ימת הכנרת. הדגים גדלים במים מפוקחים 24/7 כל השנה עם מים באיכות גבוהה אשר עוברים בדיקות איכות ותקינות על בסיס יום יומי. חברת אושנגל 61 בע"מ דואגת לספק לכם את הדגים הטובים ביותר של מי הכנרת ובמחירים משתלמים במיוחד והכל דרך חנות האינטרנט הייעודית אשר נבנתה במיוחד בשבילכם.

כמה עולים דגים עם משלוח עד הבית?

את המחירים של משלוחי דגים טריים עד הבית, תוכלו למצוא בקטלוג האתר המקצועי של חברת אושנגל 61 בע"מ. קטלוג הדגים באתר של החברה כולל את הדגים הטובים ביותר של הכנרת כגון קרפיון, כסיף, בורי ולבנון הכנרת. צוות החברה מספק לכם דגים טריים באיכות גבוהה שיאפשרו לכם לבשל ארוחות גורמה במיוחד לאורחים שלכם.

משלוחי דגים טריים עד הבית של חברת אושנגל 61 בע"מ

צוות חברת אושנגל 61 בע"מ מזמין אתכם להיכנס כבר עכשיו לקטלוג הדגים בחנות האון ליין של החברה ולהזמין את הדגים האהובים עליכם עם משלוח עד הבית!