פוסט: דגי מים מתוקים

 חנות > דגי כנרת בעלי תו ״חי בריא״

סל קניות

דגי מים מתוקים

מנהלים מטבח בבית מלון? בעלי מסעדה בצפון? אם אתם מעוניינים שיהיו לכם דגים איכותיים בתפריט, דגי מים מתוקים זה בדיוק מה שאתם צריכים! את דגי המים המתוקים הטובים ביותר בישראל, תוכלו למצוא במי הכנרת אשר מספקת לאחוז גדול מהאוכלוסיה בישראל מי שתיה וגם דגים מצויינים הגדלים במי הכנרת באופן טבעי וניזונים מהמזון שהטבע מספק להם. דג החי באופן טבעי באגם הכנרת אינו מקבל אנטיביוטיקה ואינו חי בצפיפות רבה כמו במקרים רבים בבריכות דגה מלאכותיות.

דגי מים מתוקים

 

 

דג מים מתוקים מהכנרת

דיג במי הכנרת היה מאז ומעולם הדיג הנפוץ ביותר באיזור צפון הארץ, אך בעשורים האחרונים אנחנו רואים מעבר של גידול דגים בבריכות בתנאים לא טבעיים. אם אתם רוצים את הדגים הטובים ביותר הגדלים באופן טבעי ללא אנטיביוטיקה וללא צפיפות בשבי, מומלץ לכם להזמין רק דגים של מים מתוקים! דג מים מתוקים יעניק ללקוחות שלכם את הארוחה הטובה ביותר עם דגים נפלאים היישר מהכנרת! 

דגים במים מתוקים למסעדות ובתי מלון

אם אתם רוצים שיהיו לכם דגים במים מתוקים למסעדה, צימר או בית מלון באיזור הצפון, תוכלו להזמין אותם עד בית העסק שלכם בחנות און ליין של חבר מקצועית לשיווק דגים מהכנרת. החברה מאפשרת לכם לבחור את סוג הדג המתאים לכם ביותר ולבצע הזמנה מהירה ונוחה און ליין באתר החברה. לאחר ביצוע ההזמנה, תוכלו לקבל את הדג שהזמנתם עד אליכם עם שליח! 

הזמנת דגים על-פי משקל מחנות און ליין

את ההזמנה של הדגים לבית העסק שלכם, תוכלו לבצע בחנות האון ליין של חברת אושנגל 61 בע"מ! חברת אושנגל 61 בע"מ היא החברה הראשונה בישראל בעלת תו האיכות "חי בריא" הניתן לחברות המספקות גידולים מן החי אשר חיים בסביבת הגידול המקורית שלהם כמו הדגים החיים במי הכנרת באופן טבעי. צוות חברת אושנגל 61 בע"מ כולל אנשי מקצוע בתחום הדיג והשיווק והם מביאים שלכם את הידע והניסיון שלא תמצאו באף צוות אחר.

דגי מים מתוקים של חברת אושנגל 61 בע"מ

להזמנה של דגי מים מתוקים של חברת אושנגל 61 בע"מ, כנסו לקטלוג המוצרים באתר החברה ובחרו את הדגים הגדלים במים מתוקים ומשווקים על-ידי צוות חברת אושנגל 61 בע"מ!