אודות

 חברת אושנגל 61 בע"מ הינה החברה הראשונה בשוק הדגה בארץ, המחזיקה בתו איכות "חי בריא" למוצרים מן החי. החברה משווקת את דגי הכנרת תחת הכותרת "דגים הגדלים במים שאנחנו שותים" ומתחייבת לאספקת דגים ומוצרי דגים ברמה ובאיכות מהגבוהים ביותר.

לחברת אושנגל 4 עקרונות שחשוב לנו שתדעו עליהם -

1

אושנגל 61 רואה כמטרה עיקרית בפעילותהאיזון אקולוגי באגם הכנרת תוך הפקדה על שמירת ניקיון  מי השתיה שלנו ודיג מחושב שאינו מנצל את משאבי הטבע.

2

אושנגל 61 קיבלה את תו "חי בריא" כחלק מיישום העיקרון השני- הדגים הם גידולי חופש הגדלים בסביבה נקיה, ללא חשש אנטיביוטיקה וללא הורמונים.

3

הדגים נידוגים ישירות ממי הכנרת וכך בא לידי ביטוי העיקרון השלישיהבריאות שבמזוןהדגים חיים וגדלים במי שתיה נקיים שעוברים בדיקות איכות כל יום 365 ימים בשנה.

4

שיטת הדיג של ספינת הדייג "גיל" וניסיון רב השנים של הקברניט מנחם לב מיישמים יחדיו את העיקרון הרביעי של אושנגל 61, בו נידוגים רק דגים המתאימים למאכל, כל השאר משוחררים בשלום בחזרה למי הכנרת וזאת בזכות שימוש בטכנולוגיית דייג ידידותית שאינה פוגעת בדגים.

מה יש לנו להציע? 

אז כן, יש בכנרת דגים נהדרים, איכותיים וטעימים.

אושנגל 61 מביאה לכם את גולת הכותרת של הכנרת 
לבנון הכנרתהפיש & צ'יפס הישראלי שיכול ללמד את הבריטים דבר אחד או שניים…. הכי בריא, הכי טעים וזה משלנו.
בנוסף יש לנו גם דגי בורי, אמנון הגליל (מושט בלאדי), קרפיון, כסיף ובינית.

חשוב לנו לספר כי ספינת הדייג הינה שומרת שבת וחגים.
כמו כן, הדגים שלנו עומדים בכל תנאים ותחת פיקוח של משרד הבריאות ומשרד החקלאות.

לקחנו על עצמנו

אושנגל 61 לקחה על עצמה לקדם את המשאבים הטבעיים באגם הכנרת ופועלת כדי לבדל ולמתג את דגי הכנרת, בשל היותם נידוגים בשיטת הדיג המיוחדת דיג ה"הקפה" ובשל היותם גדלים בסביבה הנקייה ביותר שקיימת היום בארץ בשיתוף עם הדיג מנחם לב, קברניט ספינת דיג ה"מקיפן" (סקלבה) האחת והיחידה היום בכנרת, שהינה גם הספינה היחידה העומדת בסטנדרטים המחמירים של משרד הבריאות, משרד החקלאות.

המצב בשוק הדגים בארץ ובעולם

חלק נכבד מהדגים הנמכרים כיום בארץ ובעולם הינם דגים הגדלים בתנאי שבי.
צרכני הדגים עומדים בפני מגוון רחב של מוצרים מיובאים ותוצרת מקומית, מגוון שלא תמיד ניתן לדעת את מקורו, איכותו ובריאותו, דגים אלה, הן מבריכות והן מהים, חיים בתנאים ירודים ועוברים מניפולציות מסוגים שונים, בעזרת הורמונים, תרופות ומזון אותו הם אוכלים. לכן קשה להשוות איכות של דגים הגדלים באופן טבעי, בימים, אגמים ונהרות, לדגים אותם מגדל האדם בחוות לגידול דגים. אך גם מהקבוצה המיוחדת והאיכותית של דגים אותם עדיין דגים בימים, או באגמים, ישנם הבדלים.
רבים ממקומות אלה מכילים מים באיכות ירודה, ומזוהמים מעשה ידי אדם.
גם האופן בו הדגים נידוגים והטיפול בהם מהרגע שהם נתפסים ועד שהם מגיעים לצלחת, הינו חידה במקרים רבים ובייחוד במקרים בהם הדגים אינם נידוגים בישראל.

אנחנו מתחייבים

חברת אושנגל 61 מתחייבת בפני ציבור לקוחותיה:
1. לתת מידע אמיתי על מקורם, איכותם ובריאותם של דגי הכנרת
אותם החברה מוכרת.
2. הדגים אותם אנו מציעים למכירה, עומדים בסטנדרטים המחמירים ביותר.
3. הדגים גדלים במים איכותיים שמפוקחים 24/7, 365 יום בשנה.
4. שקיפות מוחלטת לאופן לכידת הדגים והטיפול בהם עד הגיעם לביתכם.

והתוצאה: דגי כנרת איכותיים ובריאים, שנולדו וגדלו בטבע, נידוגו בשיטת דיג סלקטיבית והינם בעלי תו איכות למזון מן החי המעיד על כל זאת.

אז כן, יש בכנרת דגים נהדרים, איכותיים וטעימים והם שלנו.